הצוות שלנו

גיל שלי, יו"ר.

גיל שלי הנו הבעלים של חברת השקעות אשר רכשה את צבירן ממשה צבירן בשנת 2011. גיל פעיל בתחום ההשקעות מאז שנת 1999, ובעבר היה המנהל של קרן גידור בשותפות עם פאי השקעות.

 

ניסים ג'רבי, שותף מנהל מחלקת הפנסיה.

ניסים מביא עמו יותר מ-27 שנות ניסיון בעולם הפנסיה והביטוח, במסגרתן עסק בייעוץ פנסיוני לחברות מובילות במשק, פיתח מודלים ושיטות לתגמול בכירים ושימש כמשנה למנכ"ל ומנהל מערך העסקים וההשקעות של מנהל ההסדר הפנסיוני הגדול בישראל.

 

שריג גפני, שותף, יועץ בכיר ומנהל מחלקת הייעוץ.

שריג מביא עמו למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחומי השכר וההטבות. בין היתר הקים וניהל את מחלקת השכר וההטבות הגלובאלית של טבע, היה מנהל שכר והטבות גלובאלי של אדמה (לשעבר מכתשים אגן), מנהל שכר והטבות ישראל של HP ומילא מגוון תפקידים בכירים במשאבי-אנוש באינטל. שריג הוא יועץ בכיר, מלווה פרויקטים ומנהלים במגוון תחומי השכר וההטבות.

צור תמיר, שותף, יועץ בכיר ומנהל מחלקת הייעוץ.

צור מביא עמו יותר מ-15 שנה ניסיון בתחומי השכר וההטבות. בין היתר היה מנהל שכר והטבות גלובאלי של אורבוטק, NICE Systems, AGT ונטפים, ומנהל שכר והטבות ישראל של Applied Materials.

כמו כן, שימש כמנהל משאבי-אנוש של חטיבת השיווק של NICE Systems. צור הוא יועץ בכיר, מלווה פרויקטים ומנהלים במגוון תחומי השכר וההטבות.

מיכל מלוא, שותפה.

מיכל מנהלת את פעילות הסקרים בצבירן מאז שנת 2010. ברשותה ההיכרות העמוקה ביותר עם הדטה בתחום. נסיון מצטבר של יותר מעשר שנים בתחום בתוספת ידע רחב וירידה

לפרטים הופכים את מיכל לאחת הדמויות הבולטת בתחום.

מנהלה

חנה יעקובסון - מנהלת המשרד.

עובדים

נגה בורג סגן-כהן, עמיר בן סימון, דורה טרייבר, קרן צפריר, יונתן ציונסקי, ענת לובזנס, הדס בן-יהודה, ענבר חלוץ, חדוה קאזין, שחר קייקוב, ניר חילו ורוני חיות.

צור איתנו קשר

שם מלא*
יש להקליד שם מלא

דוא"ל*
יש להקליד דוא"ל

טלפון*
Invalid Input

חברה*
יש להקליד שם חברה

הודעה*
יש להקליד הודעה

partners-mercerpartners-lahavpartners-kpmgpartners-compt