תגמול בכירים

 תגמול בכירים

אחד מהאפיקים בהם פועלת החברה מתמקד בשרותי מידע בנוגע לתגמול בכירים במשק הישראלי וגיבוש תכניות תגמול לבכירים בחברות פרטיות וציבוריות.

שרותי המידע בתחום זה כוללים ניתוח כל רובדי התגמול ובכללם שכר, בונוסים, תגמול הוני, תכניות פרישה וכן תנאי עבודה והטבות נלוות. הנתונים ההשוואתיים בתחום זה מסתמכים על מאגר נתונים ייעודי , יחיד במינו בארץ, אשר פותח, נבנה ומתעדכן על ידינו באופן שוטף ונשען על נתונים אמיתיים מתוך סקרי השכר שלנו בתחומים השונים ובמיוחד סקרי ההנהלה הבכירה שלנו וכן נתונים נוספים שמתקבלים ישירות מהחברות עצמן במסגרת מספר רב של עבודות ייעוץ שאנו מבצעים להנהלות בכירות במגוון חברות.

שירותי הייעוץ בגיבוש חבילת התגמול נשענים על נסיוננו המגוון והעשיר לאורך שנות פעילותנו כמו גם על מתודולוגיות של חברת Mercer - שותפתנו העסקית בתחום זה - וכוללים ניתוח של חבילת התגמול המוצעת וגיבוש המלצות לגבי הרכב החבילה, היחסים בין רכיבי התגמול וקישור רכיבי התגמול תלויי-הביצועים עם יעדי החברה.

בין החברות שנעזרו ונעזרות בשרותינו בתחום זה ניתן למנות את טבע, בזק, כי"ל, מכתשים, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, שטראוס, כלל ביטוח, מגדל, מנורה, צור-שמיר, AIG, פרטנר תקשורת, פלאפון, נטויז'ן, אפריקה-ישראל, גזית-גלוב, סקיילקס, תנובה, אל-על, שיכון ובינוי, אלביט הדמיה, דניה סיבוס, המפעלים הפטרוכימיים, ניסקו פרוייקטים, אליאנס, אבוג'ן, הזרע-ג'נטיקס, אבגול, H&O, אייס, פלייטק, 888, אופיר אופטרוניקה, חלל תקשורת, וחברות רבות אחרות.

הפרוייקטים והעבודות בתחום זה מנוהלים ישירות ע"י פרופ' משה צבירן ובמידת הצורך מוצגים על-ידו לדירקטוריון החברות וועדותיו.

צור איתנו קשר

שם מלא*
יש להקליד שם מלא

דוא"ל*
יש להקליד דוא"ל

טלפון*
Invalid Input

חברה*
יש להקליד שם חברה

הודעה*
יש להקליד הודעה

partners-mercerpartners-lahavpartners-kpmgpartners-compt